aboutus

Shenzhen RedFarm Technology CO LTD

Shenzhen RedFarm Technology CO LTD Shenzhen RedFarm Technology CO LTD Shenzhen RedFarm Technology CO LTD Shenzhen RedFarm Technology CO LTD
1 2 3 4
Shenzhen RedFarm Technology CO LTD
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Markalar: KırmızıÇiftlik
No. Çalışanları: 100~100
Yıllık satış: 5000000-10000000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 90% - 100%
Certificate: CE/RoHS/FCC/ETL/SAA
Hakkımızda
Giriş

RedFarm, 9 yıldır çevrimdışı LED büyümek aydınlatma çözümleri, popüler markalar için ODM OEM IDM ve araştırma, geliştirme, üretim dahil çevrimiçi ticaret şirketleri için uzmanlaşmış 4500m2 fabrika alanına sahip yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. ve yüksek kaliteli ürün ve hizmet ile yabancı müşteriler.

 

 

RedFarm'ın ana ürünleri led yetiştirme lambaları, kontrol sistemi ve diğer ilgili bileşenlerdir.Çin'in önde gelen led ışık yetiştirme tedarikçilerinden biri olan RedFarm, Samsung ve Osram tarafından yetkilendirilmiştir. Ürünlerimizin tamamı patentlidir ve CE, RoHS, FCC, ETL, UL8800'e göre sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Avrupa, Kuzey Amerika'ya ihraç edilmektedir. ,Avustralya. Mümkün olan en iyi bitki yetiştirme ışıklarını yaratmak istiyoruz.Bu, her zaman en ucuz ışığı, hatta en karlı ışığı sağlama konusunda endişelenmediğimiz anlamına gelir, ancak bu, herhangi bir köşeyi kesmediğimiz anlamına gelir.

 

"Maksimum kar, Olağanüstü mahsul performansı" felsefesini benimseyerek profesyonel hizmetler sunmaya çalışıyoruz, özellikle ihtiyaçlarınıza göre en uygun ürünleri sağlayabilir ve aynı zamanda maliyet tasarrufunu en üst düzeye çıkarabiliriz.

 

Bize mesaj bırakın info@redfarmledgrowlight.com veya WhatsApp (+86) 134 1097 3788 12 saat içinde cevap vereceğiz.

 

                               Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 0

Geçmiş

Solarlux, hiç kimsenin çiçek açan bitkiler ve meyve üretmek için yeterince güçlü veya doğru spektrumlu bir ışık yaratmadığını keşfetmek için çok para ve zaman harcadı.

 

Teknolojinin mevcut olduğunu biliyorduk, ancak piyasadaki LED büyüme ışıkları, çok az veya hiç bilim tarafından desteklenmeyen çok sayıda bariz yutturmaca yoluyla ilan ediliyordu, bu da en son teknolojinin kullanılmadığı anlamına geliyordu.

 

Bu bilginin yanı sıra gerçekten işe yarayan kaliteli bir ürün yaratma arzusuydu, günümüzde büyüyen bitkiler için SolarLux LED ışıklar sunuluyor.

 

 

Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 0

Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 1

Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 2

Hizmet

RedFarm, profesyonel bir LED bitki yetiştirme lambaları olmaya adamıştır. ODM OEM IDM üreticisi.
 
RedFarm, piyasadaki yeni LED bitki yetiştirme ışık tedarikçilerinin çoğunun son zamanlarda süper yüksek performansa sahip ucuz düşük seviyeli aydınlatma ekipmanlarının reklamını yaptığını, bu düşük kaliteli armatürlerin daha az LED diyot, düşük ısı iletkenliği kullanarak enerji açısından verimsiz, hızlı ışık bozulması ve kötü etkinlik performansı olduğunu belirtiyor. devre kartı vb.
 
Bu ucuz, düşük kaliteli ve performanslı led armatürler, daha az led miktarı, düşük iletken ısı emici ve PCB kartı vb.Yetiştiriciler bu düşük kaliteli ışıkları aldığında ve uzun bir süre büyüdükten sonra ancak kötü hasat olduğunda, yetiştiriciler led armatürlere kötü bir şey söylüyorlar.Redfarm, tüm yetiştiricilerin iyi led ışıklar alabilmelerini, ledleri daha iyi bilmelerini umuyor, o zaman alıcıların ne için ödeme yaptıklarını ve gerçekten iyi led ışığın ne olduğunu bilmelerine yardımcı olmak için Redfarm, kendilerini test etme yeteneği olmayanlar için ücretsiz test hizmeti sunuyor.
 
Işık testi raporunuzu almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. (raporun altında)

                                    Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 0

Ekibimiz

Redfarm, 2013 yılında bir grup yakın arkadaş ve bahçe bitkileri yetiştirme meraklıları tarafından kuruldu.Sebze bahçesi ve ticari kenevir yetiştiriciliği o zamanlar oldukça sıkıcı ve yeniliksizdi, yetiştiriciler onlarca yıl olmasa da yıllardır var olan ekipmanları kullanıyor, tesislerini HID, MH ve HPS gibi aydınlatma ekipmanlarıyla aydınlatıyorlardı.

Bu aydınlatma ekipmanlarının çoğu enerji verimsizdi, ışığın azalması nedeniyle sık sık değiştirilmesi gerekiyor ve performansları tatmin edici değildi.Daha iyi aydınlatma ekipmanları ararken bir sonuç alamayınca, kurucularımızın kafasına bir fikir takıldı.Neden kendimiz, enerji açısından verimli, değeri için mükemmel performans sağlayan ve aynı zamanda yenilikçi olan bir şey inşa etmiyoruz?Bu bizim ilk nesil LED aydınlatma sistemimiz olduğu ortaya çıktı ve böylece Redfarm kuruldu.

Bu yıllar boyunca hobimize hala çok tutkuluyuz, bunu tasarladığımız, ürettiğimiz ve müşterilerimizin eline verdiğimiz ürünlerle yansıtıyoruz.Gelecekte, tutkumuz ve yenilikçiliğimizin ürünleri ile müşterilerimizi şaşırtmaya devam edeceğiz.

 

 

Technology

RedFarm ışıkları, hem miktar hem de kalite açısından mahsul veriminizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.Kompakt ışık tasarımımız ve yüksek yoğunluklu LED'lerimiz, ihtiyacınız olan herhangi bir ışık yoğunluğu seviyesini (PPFD) elde etmenizi sağlayarak mevcut büyüme alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.LED'lerimiz, kenarlarda büyüyen bitkilerin ışık eksikliğinden muzdarip olmamasını sağlamak için ışığı tüm ayak izine eşit bir şekilde yayar.
 

                                 Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 0                                  Çin Shenzhen RedFarm Technology CO LTD şirket Profili 1

Benzersiz Marsgrow Spectrum, sadece yoğunluğu sağlamanın ötesinde, bitkilerin nasıl büyüdüğünü kontrol ederek, enerjilerinin çoğunu gövde ve yapraklar yerine çiçek ve meyve üretmeye yönlendirir.Farklı ışık renklerinin oranı, bitkileri daha kompakt tutar, böylece büyüme alanınıza daha fazlasını sığdırabilirsiniz.Işıklarımızdaki ultraviyole ve derin mavi dalga boyları, üstün gölgelik penetrasyonu sağlar, alt yaprakları ve çiçekleri besler, böylece fit kare başına daha fazla hasat yapabilirsiniz.
 
Aslında, ışıklarımız düzenli ve tutarlı bir şekilde, metrekare başına endüstri standardı gramı iki ila üç katına çıkarır.

İletişim bilgileri